PreSonus AudioBox USB 96

TOP 22 v kategorii Zvukové karty

PreSonus AudioBox USB 96

2 314 Kč
Garantovaný nákup z BScom s.r.o.

Skladem • 1 variantaProdloužená záruka99 Kč93 % • 3 321recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč95 % • 473recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč94 % • 241 881recenzíUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč94 % • 6 156recenzíDalší informace
Do měsíce • 1 variantaProdloužená záruka99 Kč94 % • 4 387recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč97 % • 60 986recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta97 % • 473recenzíDalší informace

Kompatibita

jednoduché zapojení, ovládání
    zvuk

• , zakoupeno v Profi-dj.cz

Pomáhá mi omezit zesílení Presonus Temblor T8 v nočních hodinách. Jinak nemám pro tuto zvukovou kartu žádné využití a tudíž ani zkušenosti. Kvalitu zvuku oproti integrované kartě nepoznám.
    Pouze můžu zmínit, že jsem řešil problém po připojení s Presonus Eris E3.5 BT, kdy mi při poslechu *.flac skladeb monitory nepříjemně praskaly v intenzivnějších částech skladby. Našel jsem stovky komentářů k této problematice, ale žádné normální řešení. Pomohlo mi až ve Windows 11 sestřelit v tray oblasti (tam kde je čas a oznámení) celkovou hlasitost zvuku o pár procent dolů. Aktuálně ji mám na 95% celkové hlasitosti a nemám žádný problém.

Typ
externí
Počet výstupů
Vstupní rozhraní
USB
Výstupní konektory

USB zvuková karta AudioBox USB je dvoukanálová externí zvuková karta, kterou využijete zejména pro záznam na cestách v terénu. Díky dvěma univerzálním (XLR/jack) vstupům můžete připojit jak mikrofon, tak třeba kytaru. Nechybí ani +48V fantomové napájení pro kondenzátorové mikrofony. Výstup je řešen dvěma symetrickými (TRS) 6.3mm jacky. Dále je karta vybavena sluchátkovým výstupem se samostatnou regulací hlasitosti a rozhraním MIDI (in/out). A to vše v kvalitní kovovém boxu. AudioBox USB má kvalitní 24-bit převodníky s podporou samplovací frekvence až 96 kHz a dynamickým rozsahem 105 dB. Připojení s počítačem je realizováno USB 1.1 rozhraním, ze kterého je také napájen. Díky tomu je velmi mobilní a je možné jej propojit s jakýmkoli počítačem či notebookem. AudioBox USB je dodáván s balíkem softwarů, obsahujícím PreSonus Studio One Artist – moderní DAW software (Mac/Win), který umožňuje snadno vytvářet vysoce kvalitní projekty. Nabízí 20 nových PreSonus efektových plug-inů a virtuálních nástrojů a balík smyček, zvuků a nástrojů dalších firem.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Kompatibita

jednoduché zapojení, ovládání
    zvuk

• , zakoupeno v Profi-dj.cz

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v MUSIC CITY

• za dobrou cenu plně dostačující dvoukanálová zvukovka s kombi vstupy
    • DAW Studio One Artist v ceně
    • možnost získat češtinu do DAW zdarma

Nahraju kytary a basu do počítače, bicí si naklikám v DAW, zpracuju, víc nepotřebuju. Všechno v jednom.

• dobrá cena

Za tu cenu je to výhodná zvukovka, včetně programu

OK...

• , zakoupeno v Kytary.cz

• Cena je adekvátní kvalitě zvukovky.

Při instalaci je nutné USB připojit přímo na USB na desce počítače. Né do předřazeného vstupu USB na čelním panelu.

• Super
  • , zakoupeno v Kytary.cz

• Manuál, který nebyl přímo pro daný produkt a velmi stručný..
    • přes původní informaci ze zákaznické linky , že je pro obsažený DAW i CZ lokalizace,tak není (
  • , zakoupeno v muzikant.cz s.r.o.

• Vyborny pomer cena/ vykon