PreSonus AudioBox USB 96 Studio

4 590 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z DISK Multimedia, s.r.o.

Skladem • 1 varianta79 Kč96 % • 487 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekProdloužená zárukaZdarma96 % • 3 359 recenzíDalší informace
Info v obchodu59 Kč95 % • 246 551 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaZdarma95 % • 4 398 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma95 % • 424 recenzíDalší informace
Info v obchodu100 Kč40 recenzíDalší informace

Typ
externí
Počet výstupů

• , zakoupeno v Alza.cz

Tento set jsem kupoval jako zánovní, protože nějaka ta oděrka mi jako moc nevadí a především mi šlo o hudební software který měl být součástí, co mi ale vadilo byl fakt, ze předchozí kupující zvukovku registroval na stránkách výrobce a pak zboží takto registrované již na svém účtu vràtil. (a software mu nejspíše zůstal :) já to takhle koupil a 3 dny jsem se nervoval s instalacema. Neúspěšně. Tuto sadu jsem vrátil, protože neobsahovala produkt o který mi především šlo.

• , zakoupeno v Kytary.cz

parádní sluchátka, parádně zabalený, parádní zvuk

• , zakoupeno v MUZIKER.cz

• Pěkná cena, za komplet. Zatím asi brzo na hodnocení kvality, ale jsem spokojený.

Zvuková nemá tlačítko pro vypnutí, pro vypnutí musím odpojit USB kabel.

Typ
externí
Počet výstupů

Balíček pro domácí nahrávání Kompletní balík pro domácí nahrávání se zvukovou kartou, mikrofonem, sluchátky a softwarem. Presonus AudioBox USB 96 je kompaktní zvuková karta s napájením přes USB, díky níž můžete kdekoliv nahrávat v kvalitě až 96 kHz/24-bit. Jde o ideální řešení do domácích studií, na cesty, tvorbu podcastů nebo elektronické hudby. V tomto setu k ní navíc dostanete kondenzátorový mikrofon, užitečný software a studiová sluchátka – tedy vše, co potřebujete k vytvoření profesionální nahrávky. Na předním panelu karty se nachází dvojice kombinovaných nástrojových/mikrofonních vstupů s nastavením gainu, ovladač poměru vstupního signálu a playbacku, celková hlasitost a ovladač hlasitosti sluchátkového zesilovače. Vzadu se kromě dvojice analogových výstupů pro reproboxy a sluchátkového výstupu nachází také MIDI vstup a výstup, takže pomocí karty k počítači snadno připojíte MIDI kontroléry nebo syntezátory a další periferie. Velkomembránový kndenzátorový mikrofon najdete v každém studiu, a to pro jeho variabilitu. Výjimkou není ani Presonus M7, který využijete pro nahrávání vokálů, mluveného slova, akustických nástrojů i bicích. Sluchátka HD7 disponují polootevřenou konstrukcí díky čemuž nabízí přesné basy, konkrétní středy, jasné výšky a přirozeně otevřený zvuk. Samozřejmostí jsou komfortní náušníky, takže nad svými mixem můžete v plném soustředění sedět i velmi dlouho. Abyste vaše nahrávky mohli ihned profesionálně smíchat, výrobci v balení nabízí pokročilý editační a DAW software Studio One Artist a balík plug-inů Studio Magic, kde najdete ekvalizér, kompresory efektové procesory nebo sbírku fyzikálně modelovaných analogových syntezátorů od výrobců jako Plugin Alliance, SPL, Brainworx, Arturia, Lexicon a dalších.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Alza.cz

• , zakoupeno v Kytary.cz

parádní sluchátka, parádně zabalený, parádní zvuk

• , zakoupeno v MUZIKER.cz

Zvuková nemá tlačítko pro vypnutí, pro vypnutí musím odpojit USB kabel.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit: