Native Intruments Traktor Audio 2 MK2

Typ
externí

• Ziadna
  • , zakoupeno v Kytary.cz

• Audio 2 MK2 nemá 96Khz převodníky ale pouze 48Khz (!) a také nemá výstupy jack 6.3 ale má jack 3.5

Prodejce mne oklamal nepravdivými údaji na svém webu. Audio 2 MK2 nemá 96Khz převodníky ale pouze 48Khz (!) a také nemá výstupy jack 6.3 ale má jack 3.5 - koupil jsem špatné kabely. Uvedené specifikace se vztahují na starší model MK1 !

• výborná
    • nedostal sem Instal. CD jen maual

I přesto sem s timto obchodem velice spokojen, v jiných připadech porběhlo vše jak má

Typ
externí

USB zvuková karta

Super-kompaktní DJské zvukové rozhraní se dvěma stereo výstupy pro základní mobilní DJskou sestavu.

Nejmenší USB DJ zvukové rozhraní na světě se snadno vejde do kapsy.

Ideální společník na cesty pro všechny DJe.

Vysoce kvalitní 24-bit/96kHz Cirru Logic® AD/DA převodníky pro studiovou kvalitu zvuku.

Nové nízkolatenční ovladače pro Mac® a PC.

Dva high-end stereo výstupy pro silnou výstupní úroveň.

Jeden výstup může být použit pro monitoring na sluchátka (pre-listening další stopy).

Dvě výstupní LED diody pro okamžitou vizuální zpětnou vazbu řetězce signálu.

Velice kompaktní síla

Traktor Audio 2 je nejmenší USB zvuková karta v DJ světě. přesto je v balení dostatek síly na to, aby utáhla největší světové kluby. Traktor Audio 2 nabízí stejnou technologii jako uznávaná Audio 2 DJ, s aktualizovaným pohledem na rok 2011.

Dva stereo výstupy s vysokým výkonem a ultra-kompaktní formát nabízí vše, co potřebujete pro rozjetí stop z vašeho počítače. Takže, připravte si své sety a mixy v letadle nebo ve vlaku a užijte si maximální flexibilitu při hraní venku.

Kapesní prskavka

Můžete použít výstup obou kanálů buď samostatně přes 1/4" jacky do vašeho DJ mixeru, pomocí kabelového adaptéru, který je součástí balení, a nebo míchat interně v aplikaci Traktor a pomocí jednoho výstupu monitorovat mix na sluchátka a další lze použít jako hlavní výstup. S kapesní velikostí Traktor Audio 2 jste okamžitě připraveni v klubu zaválet. Není možné být ještě více mobilní.

Prvotřídní zvuk

Traktor Audio 2 je postaven na oceňovaných hardwarových zařízení Native Instruments. High-end Cirrus-Logic® AD/DA převodníky, nová technologie čipu a zcela přepracovaná architektura ovladačů zajistí špičkovou kvalitu zvuku a nízkou latenci pro profesionální použití na pódiu i ve studiu.

Systémové požadavky

Windows® XP (poslední Service Pack, 32 Bit) nebo Windows Vista® (poslední Service Pack, 32/64 Bit) nebo Windows® 7 (poslední Service Pack, 32/64 Bit)

Intel® Pentium 4® nebo Intel® Core™ nebo AMD Athlon™ 64 2 GB RAM

WASAPI

• Rozměry: 26 x 59 x 91 mm
  • Hmotnost: 84g

Napájení

Napájení pomocí USB 2.0 rozhraní, 5V 500mA. Není potřeba žádné další napájení.

3zákazníci nedoporučují produkt

• Dobrá zvuková karta za cenu obědu pro dva až tři lidi v kvalitní restauraci. Má v sobě docela solidní převodník a kvalita zvuku mne nijak neurazila, naopak byl zvuk docela příjemný a to nejsem spokojen jen tak s něčím. Navíc je k ní přibalen Traktor LE zdarma a voucher na 50 euro u Native Instruments.
    • USB je zasunuto jen tak zlehka a nedrží pevně. Při pohybování nebo při sylnějším odposlechu na stage by díky vibracím kabel mohl vypadnout! Při pohybování USB ve zvukovce se mi přerušil zvuk, což mluví samo o sobě... (propojení s MAC) ale naopak propojení s i phonem je velmi pevné. Další velký problém je, že zvukovka působí jako krabička od zápalek nebo dětská hračka. Další problém je, že je hrozně lehká a díky tomu ji pevnější kabely nadnášejí do vzduchu. Několik let jsem pracoval s audio 2 dj první generace a mohu říct že ta byla profesionální, ale tahle nová MK2 tedy rozhodně profi není! USB mini a jack 3,5 jen potvrzuje že se jedná o hračku.

Tuhle zvukovku doporučuji maximálně tak na domácí párty, nebo jako srandu k telefonu nebo tabletu, ale rozhodně ne na velkou stage, nebo do clubu na úrovni, celý večer bych se třepal strachy jestli se neuvolní USB kabel, který je rozhodně špatně řešený. Pokud to shrnu, na profi hraní absolutně NE, a na malou zahradní akcičku kde potřebuji pustit něco k poslechu ANO!

• Ziadna
  • Native Instruments TRAKTOR AUDIO 2 MKII je perfektní převodník pro všechny, kteří potřebují kvalitní zvuk při minimálním...

Zobrazit celou recenzi na www.djforum.cz

• výborná
    • nedostal sem Instal. CD jen maual

• nehodnotím
    • polovični max. sample rate oproti předchozí verzi

Irituje mě, že i dost specializovaných obchodů nechává u této zvukovky stále chybnou specifikaci, která se vztahuje k staršímu modelu.

Starší verze (MK1) měla převodníky Cirrus Logic 24-bit/96kHz, tato novější MK2 zde má převodníky 24-bit/48kHz.

Podle mě zrovna u zvukovky dost zásadní údaj. (viz stránky Native Instruments)

• , zakoupeno v Kytary.cz

• exactly what i wanted. clear and loud sound
    • light and small hardware to play in club or even home.
    • ...

high quality hardware
    clear and loud sound
    easy to connect

• Snadné ovládání
    • Kvalitní zvuk
    • Skladný

Tento produkt jsem si koupil,protože je snadný sním pracovat
    Zatím ho mám krátkou dobu a jsem spokojený
    Používá se mi dobře
    Produkt doporučuji,protože já jsem sním spokojený

• works perfect with latest version of Traktor 2.268
    • bad USB device connector/cable...

bad USB device connector/cable... if you move the device while playing, you may experience a "1s reset "no sound" experience... or maybe it is mine that has a defect ?

• Super kvalita zvuku
    • Minimální latence
    • Po připojení dostupná okamžitě
    • NI kvalita
    • Dodávaný Traktor LE je opravdu hodně LE, nejde ani uživatelsky namapovat klávesnice

Kvalitní dvoukanálová zvukovka se super zvukem a jednoduchou instalací. Pro nenáročné nebo začínající DJs ideální. NI se zkrátka nezapře, jsou to borci :)