Recenze M-audio M-Track 2x2M

Ověřený zákazník Audioworks

David H. OLOMOUC

Přidáno: 26. června 2017

Zakoupeno v Audioworks

Pořízeno pro domácí nahrávání.Zatím se seznamuji,ale po pár zkušebních pokusech veliká spokojenost.Problémy jsem měl jen s instalací CUBASE,ale to nemá se zvukovkou nic společného.

Instalace: Hardware se nainstaloval sám, popřípadě z dodaných ovladačů
Nastavení funkcí a ovládání: Bez problémů
Ověřený zákazník Kytary.cz

Přidáno: 15. května 2017

Zakoupeno v Kytary.cz

• Přehledné rozložení ovládacích prvků i vstupů resp. výstupů
  • Kovová konstrukce
  • SW výbava
  • U mého kusu nejsou gumové nožičky ve stejné úrovni, takže se na rovném povrchu viklá

Kupoval jsem hlavně kvůli přehlednému rozložení prvků a bytelnému kovovému šasi (nechtěl jsem plastovou krabičku, která má na stole špatně přístupné ovládací prvky).
Z počátku jsem měl problémy s latencí zvuku až 2s i ve Windows 7, než jsem na stránkách výrobce našel návod jak situaci řešit. Odinstaloval jsem ASIO4ALL, přeinstaloval ovladač od výrobce a problémy přestaly. Veškerý software se mi podařilo zaregistrovat a zprovoznit bez problémů. Vše mi maká v FL studiu včetně MIDI tak, jak jsem si představoval.

Instalace: Po prvotních potížích vše funguje jak má
Nastavení funkcí a ovládání: Velmi intuitivní

www.audiozone.cz

Přidáno: 12. listopadu 2016

Audiozone • Recenze - M-Audio M-Track 2X2 a 2x2M

Audio převodníky M-Track 2x2 a 2x2M nabízí uživateli příjemné rozhraní s kvalitním zpracování zvuku. Oba typy cenou patří mezi velmi dostupné převodníky, přesto zvukem míří o třídu výše. Pokud bych se rozhodoval mezi oběma typy, připlatil bych si určitě pár stovek navíc a pořídil verzi 2x2M. Má praktické konektory a MIDI rozhraní pro řízení hardwarových nástrojů. Přesto, pokud to uživatel nepotřebuje, levnější typ 2x2 má stejně kvalitní předzesilovače i převodníky a dobře poslouží pro záznam kytary, zpěvu nebo mluveného slova. M-Audio M-Track přichází s dobře postavenými převodníky pro všechny amatérské i profesionální záznamy.

Celá recenze na www.audiozone.cz