Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

Filtrování:
Vyberte filtryHeureka pro vás vybírá kvalitní obchodyJak je vybíráme?

Proč použít tlačítko Koupit na Heurece?

Je to jednodušší, rychlejší, nakoupíte z více obchodů najednou a bezpečně. Údaje vyplníte jen jednou, s reklamací vám pomůžeme a garantujeme vrácení peněz.

Nejlevnější nabídky M-audio M-Track 2x2M

GuitarDream.cz

12 recenzí

skladem

3 050 Kč

doprava od 245 Kč
Další nabídky obchodů (12)

M-audio M-Track 2x2M - Specifikace

Výrobce

M-Audio

opravit

M-audio M-Track 2x2M je 2in/2out USB audio/midi rozhranie, ktoré slúži na nahrávanie v štúdio kvalite 24 bitov / 192 kHz. Je naozaj jednoduché na obsluhu a používanie. Povrchová úprava je kovové šasi a v strede tohoto zariadenia sa nachádza veľké centrálne tlačidlo na hlasitosť. M-Track 2x2M ponúka úplne nové predzosilňovače s nízkym šumom a vylepšené A/D prevodníky, ktoré poskytujú najvyšší zvukový výkon vo svojej triede. Toto audio rozhranie vám umožňuje nahrávať až 2 kanále naraz s XLR +1/4" vyváženým combo vstupom a úplne novým 1/4" nástrojovým vstupom, ktorý ma špeciálne navrhnutý gain a fázu impedancie, aby priamo zapojená gitara či basa poskytovala čo najpresnejšie znázornenie. 5-pinový MIDI vstup a výstup je vhodný pre pripojenie syntetizátorov, sekvencérov a ďalších externých midi...

celá specifikace

Recenze M-audio M-Track 2x2M

Ověřený zákazník Audioworks

David H. OLOMOUC

Přidáno: 26. června 2017

Zakoupeno v Audioworks

100%

Doporučuje produkt

Pořízeno pro domácí nahrávání.Zatím se seznamuji,ale po pár zkušebních pokusech veliká spokojenost.Problémy jsem měl jen s instalací CUBASE,ale to nemá se zvukovkou nic společného.

Instalace: Hardware se nainstaloval sám, popřípadě z dodaných ovladačů
Nastavení funkcí a ovládání: Bez problémů
Ověřený zákazník Kytary.cz

Ověřený zákazník

Přidáno: 15. května 2017

Zakoupeno v Kytary.cz

90%

Doporučuje produkt
  • Přehledné rozložení ovládacích prvků i vstupů resp. výstupů
  • Kovová konstrukce
  • SW výbava
  • U mého kusu nejsou gumové nožičky ve stejné úrovni, takže se na rovném povrchu viklá

Kupoval jsem hlavně kvůli přehlednému rozložení prvků a bytelnému kovovému šasi (nechtěl jsem plastovou krabičku, která má na stole špatně přístupné ovládací prvky).
Z počátku jsem měl problémy s latencí zvuku až 2s i ve Windows 7, než jsem na stránkách výrobce našel návod jak situaci řešit. Odinstaloval jsem ASIO4ALL, přeinstaloval ovladač od výrobce a problémy přestaly. Veškerý software se mi podařilo zaregistrovat a zprovoznit bez problémů. Vše mi maká v FL studiu včetně MIDI tak, jak jsem si představoval.

Instalace: Po prvotních potížích vše funguje jak má
Nastavení funkcí a ovládání: Velmi intuitivní

www.audiozone.cz

Přidáno: 12. listopadu 2016

Audiozone • Recenze - M-Audio M-Track 2X2 a 2x2M

Audio převodníky M-Track 2x2 a 2x2M nabízí uživateli příjemné rozhraní s kvalitním zpracování zvuku. Oba typy cenou patří mezi velmi dostupné převodníky, přesto zvukem míří o třídu výše. Pokud bych se rozhodoval mezi oběma typy, připlatil bych si určitě pár stovek navíc a pořídil verzi 2x2M. Má praktické konektory a MIDI rozhraní pro řízení hardwarových nástrojů. Přesto, pokud to uživatel nepotřebuje, levnější typ 2x2 má stejně kvalitní předzesilovače i převodníky a dobře poslouží pro záznam kytary, zpěvu nebo mluveného slova. M-Audio M-Track přichází s dobře postavenými převodníky pro všechny amatérské i profesionální záznamy.

Celá recenze na www.audiozone.cz

Vývoj ceny M-audio M-Track 2x2M

Můžete koupit ve 13 slovenských obchodech: M-Audio M-Track 2X2M od 121 € (3 172 Kč)