i-Tec 7.1.Channel Audio Adapter

Maximální vzorkovací frekvence
48 kHz
Výstupní konektory
jack 3.5 mm

Zařízení je vybaveno širokou škálou vstupních a výstupních konektorů (2x mikrofonní vstup, S/PDIF, atd), což umožňuje dosáhnout kvalitního přenosu zvuku. Má nejen vysoce kvalitní audio nahrávací i zvukové schopnosti, ale umožňuje také připojení nejpopulárnějších audio zařízení a příslušenství – mikrofonů, domácích audio zařízení, hudebních nástrojů a aktivních reproduktorů k vašemu PC s USB portem.

S přidanou utilitou se můžete bavit s KARAOKE nebo využít vysoce kvalitní digitální připojení přes optický S/PDIF vstupní a výstupní konektor.

Specifikace
•Chipset C-Media CM6206; patentovaný software C-Media pro různé zvukové efekty
•USB spec. 2.0 full speed
•USB audio zařízení kompatibilní : třída spec. 1.0 a USB HID třída spec. 1.1
•Full-duplex nahrávání (recording) a přehrávání (play-back)
•Verze audio 7.1, tj. až 8 kanálů DAC s 16 bit rozlišením
•SPDIF optický digitální vstup a výstup
•3.5mm konektory typu jack
•Podpora vzorkovací rychlosti 48/44.1 kHz jak pro přehrávání tak i záznam
•Rozměry: 100 x 60 x 25,5 mm
•Provozní teplota: 5-55°C
•Vlhkost: prostředí 20-80% (nekondenzované)

Systémové požadavky

•1x 7.1 Channel Audio Adapter
•1x USB kabel
•1x CD
•1x Manuál

• Na hlavních stránkách nemožné stáhnout ovladač.
    • Nefunguje mě 5.1 po aktualizaci WIN
    • Ani předtím nefungovalo tak týden.. Po týdnu jsem to záhadným způsobem zprovoznil no a teď opět nejede.
    • Nemám na to nervy letí to do koše.

Nevím jestli jsem debil. Při koupi jsem všechny konektory zapojil tak jak mělo být. Samozdřejmě to nehrálo 5.1.. Takže asi po týdnu hledání na internetu jsem to nějak zprovoznil.

Nyní po půl roce se aktualizoval WIN.. a zvukovka zase nejede. Opravdu nevím jestli jsem debil nebo proč mě to nejde.. Jsem tak nasraný ať to zapojím nastavím zvuk všude možně jak chci tak to prostě nehraje.. Basák.. Pro mě vyhozených 600kč

Jinak najít ovladač na hlavních stránkách pecka..

• jednoduchá instalace, digitální vstupy

• výborný

• v dané době nejlepší cena na trhu dle srovnávače cen
  • , zakoupeno v CZC.cz

• Uplne vsechno ma,tak jak jsem potreboval
    • Nic nic nic :-)

Istalace velmy rychla a prehledna,software super nic neni spatne,proste na 100% super malickost co umi vsechno

• Zvuková kvalita
    • Bohaté možnosti připojení
    • s/pdif vstup i výstup
    • Optimální velikost - tvar kvádru / krabička /
    • Možnosti aplikace
    • Napájení přímo s USB propojení
    • Funguje s Raspberry pi
    • Ovládací aplikaci nelze zvětšit na celý monitor
    • Ovládání na adapteru +/- lepší je otočný potenciometr

Koupil jsem za nějakých 460 korun spíše ze zvědavosti a jsem velmi příjemně překvapený.Kartu používám k notebooku HP Elitebook 8440p který má asi dost mizerný audio výstup.Po zapojení karty absolutní změna k nesrovnatelně lepšímu výstupu zvuku a to ať už ve vyvedení signálu jak analogem tak i optikou. Používám tedy pouze stereo , udělátka typu zadní a boční + subák nepotřebuji.Kartu i-Tec používám pro spojení s av receiverem který má i optický vstup .Teprve po koupi této karty začínám noťas občas používat i jako zdroj zvuku a jak už jsem uvedl jsem velmi příjemně překvapený.Pokud máte rádi muziku a chcete využít i váš ntb. tak kartu doporučuji.Nestojí hodně a hodně dá. Karta má taky výborné možnosti nahrávání dvou mikrofonu , mono mikrofonu a nebo přes lin-in třeba s vašeho decku , gramofonu aj.Dále je možné použít jako vstup optiku třeba s androidí tv krabičky , multimediálního centra , televizoru , dvd přehrávače aj.Poslední věc pro zdejší recenzenty , s/pdif výstup aby pořád nesvítil pokud jej nepotřebujete se vypíná hned na prvním panelu aplikace dole . ( takový puntík - jako vypínač ).Dodaná aplikace rozhodně není špatná má hodně solidních možností nastavení ale okno aplikace nelze zvětšit přes celý monitor což je škoda , byla by přehlednější , její velikost je neměnná a je to cca 1/3 monitoru a lze schovat do lišty. Balení obsahuje adapter , CD s ovladači pro W až do verze deset a slušný propojovací USB kabel.Funguje bez problému taky s Linuxem .Funguje taky s Raspberry pi a to včetně optiky.Výborné použití je spolu s Kodi a nebo Volumiem .Používám optiku do av receiveru a zatím nemusím kupovat Hifiberry.Analog by ale měl mít Hifiberry lepší už podle deklarovaných parametrů.

• Nic..
    • Neustále blbnoucí zmetek - nepracující ani pod WIN8.1 Pro, ani WIN 10.. K vyhození..

Vyhozené peníze..

(značka)

Dobrý den, budeme rádi pokud se na nás obrátíte pro vyřešení problémů na [email protected]. Děkuji

• , zakoupeno v ALFA.cz

• dobrý poměr cena výkon
    • tlačítka na krabičce simulují stisky klávesnice
    • malá velikost
    • neustále červeně svítící spdif out (ale je to utlumené krytkou)

má to 16bit převodník, ale co se týče kvality přehrávání jsem nerozeznal rozdíl od AC97.
    Na linuxu to běží krásně, vyzkoušeno i na raspberry pi 2
    Občas si tam problikává modrá ledka nahoře. Asi jak to pracuje

• , zakoupeno v LAN-SHOP.cz

top produkt,velká možnost připojení

• , zakoupeno v LAN-SHOP.cz

• Funkční i na W7
    • Problémy se softwarem, není jedno na jaký USB vstup se připojí

Použitelný i pro stereonahrávky.