Recenze Focusrite Scarlett Solo 2nd gen

Ověřený zákazník MUSIC CITY

Krayzel

Přidáno: 20. října 2017

Zakoupeno v MUSIC CITY

• Výborný zvuk, zatím jsem nezkoušel ale nic nahrávat, takže uvidím časem
  • Nelze dle informací zjištěných i vlastním testu připojit přes jack místo nástroje obyčejný mikrofon, to mne trochu zklamalo, i přes zvýšení na max nešel slyšet (vyzkoušeno s více mikrofony klasickými) (musel by být prý nějaký zesilovač, aby šel slyšet)
  • Možná trochu více nastavení, které by šlo upravit v zařízení, aniž by člověk musel mít více programů

Hodnotím produkt jako velmi dobrý, nejsem žádný audiofil, ale nakupuji jen kvalitní výbavu k PC, aby se mi lépe pracovalo i relaxovalo. Pro běžné účely i nahrávky třeba pro youtube si myslím je velmi dobrá zvukovka. Potřebujete ale mikrofon s koncovkou XLR.

Instalace: Hardware se nainstaloval sám, popřípadě z dodaných ovladačů
Nastavení funkcí a ovládání: Bez problémů

www.audiozone.cz

Přidáno: 10. června 2017

Audiozone.cz • Recenze - Focusrite Scarlett 2nd Gen

Každý, kdo to s hudební tvorbou myslí vážněji, se časem bude poohlížet po kvalitním audio převodníku, který by vyhovoval nejlépe jeho potřebám. Asi nejucelenější řadu nabízí právě firma Focusrite. Uživatel může očekávat výbornou kvalitu zvuku bez kompromisů s vynikajícím mechanickým zpracováním. Začátečníky překvapí dobrá softwarová výbava. Hned dva hlavní programy snad nedává nikdo jiný a k tomu hromadu efektů. Řada Focusrite Scarlett je také dostupná u některých nižších modelů ve verzi Studio. Ta kromě audio převodníku zahrnuje také kondenzátorový mikrofon, propojovací kabel a sluchátka.

Celá recenze na www.audiozone.cz
Ověřený zákazník MUZIKER.cz

Calwen

Přidáno: 25. srpna 2016

(Upraveno 25. srpna 2016)

Zakoupeno v MUZIKER.cz

• působivý vzhled
  • led dioda, která ukazuje, kdy přístroj zaznamenává zvuk...to se mi zrovna při "ladění" mikrofonu výborně hodilo
  • hodně intuitivní práce
  • ovládání hlasitosti sluchátek

Nejdříve jsem zápasila s instalací, ale to přičítám na vinu mému notebooku, který je již starší a inovace moc nezvládá :D Takže místo profesionálního softwaru, který focusrite nabízí jsem skončila u Audacity, které můj dědoušek umí rozchodit :D Takže výrobek skvělý, výrobce dodává i software, nevím co více si přát :)