Audio Probe SPARTAN A

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v HUDEBNICENTRUM.CZ

• Brilantní zvuk
    • Skvělá cena
    • Vkusný

Řeknu jak to bylo. Kamarád grafik udělal pro malou firmu nadšenců do zvuku AudioProbe grafické úpravy. Oni mu mimojiné jako odměnu poslali právě tuto zvukovku. Zvuk z ní potom pustil včetně mě postupně asi čtyřem lidem. Všichni jsme prodali naše současné zvukovky a pořídili si tuto. Nedá se to srovnat. Krásně odděluje všechna pásma. Uvnitř je AKM převodník, na zahraničních fórech přezdívaný jako Miracle DAC, ještě o řád lepší než v sobě mají například profláklé Focuserite, i když jsou stejně drahé. Vůbec nerozumím tomu, proč zvukovka ještě v ČR není rozšířená, rozdíl v kvalitě slyší i moje přítelkyně :)) Používám studiové monitory Yamaha HS-7. Jediná věc, kterou jsem nečekal - hlasitost s touto zvkovkou musíte ovládat ručně, knobem na zvukovce. Windows nastavení hlasitosti nereaguje. Mám od výrobce email, že je to tak schválně, taháním přes windows by se kazila kvalita zvuku. Musel jsem tedy umístit zvkovku ze spod stolu nahoru pod monitor, ale rád tuto malou námahu obětuju pro brilantní zvuk. Zvukovka podporuje velice intuitivní propojování kanálů, například si softwarově můžete narootovat zvuk, který vám hraje z youtube a nahrávat ho v reálném čase v cubase nebo jiném softwaru. Doporučuji.

Produkt nemá žádné parametry.

Dvoukanálový USB Audio interface a zvuková karta s dynamickým rozsahem 110dB I/O, určený pro zařízení používající operační systém Mac a Windows. Disponuje vysokou kvalitou nahrávání, editování a mixování. Je vybaven dvěma vstupy, respektive dvěma výstupy, indikátory pro hladinu vstupního a výstupního signálu, separátním nastavením hlasitosti pro každý kanál zvlášť, vyváženým výstupem, vysoce kvalitním sluchátkovým zesilovačem, asynchronním USB Audio třídy 2.0, standardním MIDI I/O, mikrofonním předzesilovačem s vysokou věrností reprodukce a JEFT předzesilovačem.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v HUDEBNICENTRUM.CZ

• Brilantní zvuk
    • Skvělá cena
    • Vkusný

• Převodníky SPARTAN se hodí do každého studia, kterému stačí dva vstupy a dva výstupy. SPARTAN A je menší a lehčí a díky ...

Zobrazit celou recenzi na www.audiozone.cz