Asus Strix Raid Pro

ASUS Strix Raid Pro 7.1kanálová PCIe herní zvuková karta se špičkovým D/A převodníkem a odstupem signál-šum 116 dB Okamžitý režim Raid Mode: Úprava herního zvuku jediným...
3 425 Kč

interní

Typ
    interní

• Okamžitý režim Raid Mode: Úprava herního zvuku jediným kliknutím
    • Odstup signál-šum (SNR) 116 dB a špičkový D/A převodník: Vychutnejte si ohromující zvuk v prvotřídní kvalitě
    • Nástroj Sonic Studio: Převezměte úplnou kontrolu nad celou řadou zvukových technologií prostřednictvím intuitivního jednostránkového rozhraní
    • Sonic Radar Pro: Umožní vám určit přesnou polohu herních zvuků a zvýrazňuje klíčové zvukové detaily, jako jsou například kroky nepřátel, čímž vám poskytuje velkou výhodu
    • 600ohmový sluchátkový zesilovač: Pro kvalitnější basy a čistší, detailnější zvuk

Technické parametry

• Kompatibilní sběrnice: PCI Express
    • Rozměry: 190 x 130 x 22 mm ( L x W x H )
    • Čipová sada: Zvukový procesor:C-Media USB2.0 6632AX High-Definition Sound Processor (Max. 384KHz / 24bit)
    • Digital-to-analog Converter(DAC):ESS SABRE9006A Premier 8 Channel Audio DAC

Zvukový výkon

• Odstup signál/šum na výstupu (A-Weighted) (Přední výstup):116 dB
    • Odstup signál/šum na výstupu (A-Weighted) (Sluchátkový výstup):110 dB
    • Odstup signál/šum na vstupu (A-Weighted):110 dB
    • OTHD+N na výstupu při 1 kHz (Přední výstup):0.001 %(-100 dB)
    • THD+N na výstupu při 1 kHz (Sluchátkový výstup):0.003 %(-90 dB)
    • THD+N na vstupu při 1 kHz:0.000316 %(-110 dB)
    • Frekvenční odezva (–3 dB,24 bitech/96Kvstup) :10 Hz až 48 kHz
    • Nejvyšší napětí na výstupu/vstupu:Vrms (Vp-p)

Vzorkovací frekvence a rozlišení

• Vzorkovací frekvence a rozlišení analogového přehrávání:44.1K/48K/88.2K/96K/176.4K/192KHz @ 16 bitech/24 bitech
    • Vzorkovací frekvence a rozlišení analogového záznamu:44.1K/48K/88.2K/96K/176.4K/192KHz @ 16 bitech/24 bitech
    • Digitální výstup S/PDIF:44.1K/48K/96K/192KHz @ 16 bitech/24 bitech
    • Podpora ovladače ASIO 2.0:44.1K/48K/96K/192KHz @ 16 bitech/24 bitech s velmi nízkou latencí

Connectivita 1 x S/PDIF out ((combo with side out))

Příslušenství

Control box x 1 optický adaptér S/PDIF x 1

CD s ovladači x 1

Příručka pro rychlé spuštění x 1

Box link cable x 1

1zákazník doporučuje produkt
    • , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
      • Mnohem lepší zvuk než většina zvukových karet na základních deskách (pokud funguje... )
      • Dobrý software
      • Samostatný externí ovladač
      • Samostatně zesílený výstup pro sluchátka do 600 ohmů (který se nepřetrhne)
      • Vypadá dobře pro zvukovou kartu
      • Bestbyte vyřídil záruku rychle a dobře
      • Jejich recenze na Amazonu, po další podobné recenzi zde a vyhledávání na youtube, je silná
      • podezření, že výrobek může být sériově vadný, nebo alespoň některé z kopií určitě jsou.
      • Bohužel výrobek je nepoužitelný (kromě sluchátkového zesilovače)

Kolem 30e forintů je jedna z nejlepších zvukových karet. Koupil jsem jeden asi před půl rokem a rozbil se během 2 týdnů (pravý přední kanál silný statický šum, který ho učinil neposlouchatelným, ostatní kanály zůstaly perfektní). Servis byl férový a do 2 týdnů jsem dostal z obchodu zpět peníze, které jsem použil na nákup zvukové karty stejného typu. Nejlepší na tom je, že i po půl roce funguje nový přístroj úplně stejně. Podobné recenze vidím na Amazonu a zde.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
      • Na polici vypadá dobře.
      • Nesnesitelné cvrlikání .

Zvukovou kartu jsem koupil před 7 měsíci , z toho 6 měsíců jsem strávil v servisu . Zkoušeli jsme ji ve 4 strojích a ve všech případech je slyšet cvrlikání , ale v servisu Asus to nemá být slyšet : ) . Problém jsem nahrál i na youtube : Zvukové karty ASUS STRIX RAID PRO Problém lze vyhledat .

• Vypada skvele
      • dobre hraje ve windows
      • Neskutecne sumi pri hrani her
      • GPU nejspise prenasi sum do obvodu karty a ty neskutecne rusi

Prvotni pozitivni dojmy zcela zkazily dojmy pri hrani her.

GPU GTX 1070 mam asi 5 slotu vyse nez je zvukovka a i presto se do zvuku prenasi neskutecny sum, brum, skripot, proste EMI.

Hledal jsem reseni na webu, zapnuti VSYNC, zmena zvorkovaci frekvence na 96kHz ale nic nepomohlo.

Integrovana zvukovka je bez sumu ale tato nepouzitelna.

Viz stejny pripad:

Doporucuji si kartu pred koupi vyzkouset nebo radeji nekupovat. Budu ji vracet ve 14 denni lhute. Skoda.

• zpracovani
      • provedeni s externim ovladacem kde jsou konektory pro MIC a sluchatka
      • kvalitka zvuku
      • Strix design
      • chybi mi barevne oznaceni vstupu/vystupu na zadni strane karty.

Prvne bych rad zminil, ze nejsem zadny audiofil a nemam sluch. Dlouha leta jsem zil na zvuku z integrovane zvukovcy a byl jsem spokojen. Ale jiz nejakou delsi dobu jsem uvazoval o sluchatkach a k nim nejake lepsi zvukovce.
      Poridil jsem si HyperX Cloud II a tyto kartu.
      O vyssich modelech jako ASUS Essence STX II 7.1 jsem nepremyslel, nemam na to usi. O nizsich modelech jsem zase nepremyslel na zaklade jinych recenzi. I kdyz je mozne ze stejnou sluzbu by poskytla karta za 1000.
      U teto se mi libilo provedeni strix. Mam jiz GTX 1070 strix a k ni se hezky hodi.
      V rozhodovani pomohla i recenze na DDworld.

Po zapojeni, ktere probehlo bez problemu jsem nainstaloval ovladace zapojil sluchatka HyperX cloud II a žasl.
      Tezko se popisuje ten pocit, je to jako s chutemi, kazdy clovek ma jiny jazyk a tak je to i u usi.
      Subjektivni pocit je takovy, ze najednou slysite uplne jiny svet.
      Zkousel jsem prepojovat sluchatka na integrovanou kartu a rozdil je propastny.
      U sluchatek je 1m dlouhy kabel a akorat dosahne k externimu ovladaci, ktery mam u monitoru.